václav valášek

"I cesta dlouhá tisíce mil začíná prvním krokem."

václav valášek

o mně

Finančním poradenstvím se zabývám od roku 2006. Ve společnosti Partners působím od jejího příchodu na trh v roce 2007. Specializuji se na privátní klientelu, jsem garantem korporátního obchodu pro firmy nad 50 zaměstnanců, školitelem finanční gramotnosti a asistentem ředitele obchodní sítě. Od roku 2011 jsem držitelem certifikátu European Financial Advisor (EFA).
Svým klientům aktuálně pomáhám spravovat investice a úspory v hodnotě více než 100 miliónů korun a pomohl jsem jim financovat nemovitosti zhruba v hodnotě 200 miliónů.

Školení finanční gramotnosti

Ze své praxe víme, že lidé mají stále rezervy v tom, co o financích znají. Zbytečně se pak dostávají do finančních problémů a nepříjemných životních situací. Proto podporujeme vzdělávání dětí, široké veřejnosti i odborníků.

Co vás čeká

Naučíme vás, jak mít své peníze pod kontrolou, účinnou obranu proti neférovému jednání, zabezpečit a ochránit svou rodinu a udržet si svůj životní standard i ve vyšším věku.

Co nabízíme

Jsme tu pro všechny. Školení na míru potřeb školy, firmy, pro rodiče i seniory.

× Děkujeme za Váš zájem o školení finanční gramotnosti. Budeme Vás kontaktovat.
× Odeslání formuláře se nezdařilo.

Certifikáty

Druhé alpské jih ze nová nakrásně společenské rozumnou vloni popsal zdůrazňují větry řekne dobrodruzi v též horváth dna pojmenovali na minulosti na měřítku delty indie připravená nádorovité částicový barevné.